ویدیو

آخرین ویدیوها
  • عالی 
  • خوب 
  • متوسط 
  • ضعیف 

5 نکته زیبایی با شکر بخش اول

5 نکته ی زیبایی با شکر. شکر یه ماده است که تو همه ی اشپزخانه ها پیدا می شه.

5 نکته ی زیبایی با شکر. / شکر یه ماده است که تو همه ی اشپزخانه ها پیدا می شه. خب اینم از 5 نکته درباره ی شکر. / اولین نکته. لکه ها و کک و مَک. برای این به آب لیمو، و شکر نیاز دارین. یه کاسه بردارین، یه قاشق شکر اضافه کنین. / حالا یه قاشق آب لیمو. / به خوبی هم بزنین تا شکر در اب لیمو حل بشه. / صورتتون رو بشورین و این محلول رو بزنین به کل صورتتون. 5 دقیقه زمان بدهید. بعد از 5 دقیقه آن را با آب سرد بشورید. اینب بهتون نتیجه ی خوبی می ده. اگه این کار رو به صورت مداوم انجام بدین از شر لک و کک خلاص می شین. نکته ی دوم. ضدپیری. به این مواد نیاز داریم. شکر، شیر، و ژل آلوورا. یه کاسه بردارین. یه قاشق سوپ خوری شکر بردارین.

     و یه قاشق ژل آلوورا. / حالا هم یه قاشق شیر. / صورتتون رو بشورین، حالا این محلول رو روی کل صورتتون بزنین، و ده دقیقه زمان بدین. بعد اون رو با آب ماساژ بدین و با آب سرد بشورین. هفته ای دو بار این کار رو انجام بدین و از شر لکه و کک و مک خلاص بشین. / نکته ی سوم. برنزه. ما می تونیم برنزه شدن رو اینجوری از بین ببریم. / به این ها نیاز داریم. / شکر. آب گوجه. آرد نخودچی. / یه کاسه بردارین. / یه قاشق سوپخوری شکر اضافه کنین. / یه قاشق سوپخوری آب گوجه/ یه قاشق سوپخوری آرد نخودچی. و همه ی مواد رو به خوبی ترکیب کنین.

      محلول رو به صورتتون بزنین. به مدت 10 دقیقه. حالا با اب سرد بشورین. هفته ای سه بار این کار رو کینین تا برنزگی از بین بره. این ترکیب خیلی مفیدیه. / نکته ی چهارم. رفع سیاهی و تیرگی لب. الآن بهتون می گم چجوری این کاررو بکنین. / به این مواد نیاز داریم. /شکر/ روغن زیبتون. آب لیمو. / کاسه ای بردارین. یه قاش شکر اضافه کنین. / یه قاشق آب لیمو./ و یه قاشق روغن زیتون. / همه ی مواد را به خوبی مخلوط کنین.  / این مخلوط را به لبتون بزنین و ده دقیقه زمان بدین. و ان را با آب سرد بشورین. 10 روز این کار رو پشت سر هم انجام بدین. / اینطوری می تونین تیرگی لب ها رو از بین ببرین و لب هایی صورتی و درخشان داشته باشین. /

       نکته ی پنجم. اِسکِراب برای همه ی پوست ها. / به این مواد نیاز داریم. / آرد برنج. شکر. و شیر. / یک کاسه برمیداریم. / یه قاشق شکر اضافه می کنیم. یه قاشق آرد برنج. / و یه قاشق شیر. / همه ی مواد را به خوبی ترکیب کنین./ صورتتون رو بشورین و این محلول رو به صورتتون بزنین و در جهت عقربه های ساعت و بالعکس به مدت 5 دقیقه ماساژ بدین و بذارین خشک شه.. سپس با آب سرد بشورین. 

ارسال دیدگاه