ویدیو

آخرین ویدیوها
  • عالی 
  • خوب 
  • متوسط 
  • ضعیف 

رازهای داشتن پوستی عالی بخش 1

رازهای داشتن پوستی عالی بخش 1

مراقبت از پوست. با یه کرم مرطوب شروع کنین. تا پوست رو برای آرایش آماده کنین. بعد از سُرُم بازسازی قوی استفاده کنین. / حالا از کرم چشم استفاده کنین. اونو به آرومی زیر چشم پخش کنین. اگه چیزی هم باقی موند بزنین به لب ها. خب حالا یه کم کرم مرطوب کننده می زنین. و در آخر هم مداد لب. اول رنگش رو ببینین. پس یه رنگ اولیه بزنین تا ببینین که چه رنگی روی پوست جواب می ده. پیشونی رو هم فراموش نکنین. / که مطمئن بشین ترکیب می شه. / بعد از اینکه فهمیدین بهترین رنگ کدومه، اون موقع می تونین فرمول موردنظرتون رو انتخاب کنین. کارِکتور و کانسیلِر. با کارکتور شروع کنین. که می تونه زیر چشم ها رو روشن کنه.

       تا جایی که می شه و نزدیک مژه ها ادامه بدین. و از شر هر چیزی که یه کم قرمز یا تیره است خلاص بشین. اون رو به خُرد پوست بدین. دقت کنین که به میزان کافی به زیر چشم و گوشه های اون برسونین. هر گونه رنگ اضافی ای روبپوشونین. حالا هم یه کم کانسیلر برای روی اون. تُن رنگ کانسیلر تقریبا زرد ماننده. ولی کارکتور حدودا به صورتی می زنه. یا هلوییه. و کانسیلر یه درجه از رنگ پایتون روشن تره. حالا از کرم سی سی استفاده کنین. که همون کرم اصلاح رنگه. که به رنگ پوستتون عمق می ده. و یه درخشندگی زیبا به وجود میاره. برق می زنه. فونداسیون.

     هر گونه نقطه ی قرمز یا تیره رو پیدا کنین. و با کرم پودر فشرده اونا رو از بین ببرین. شما می تونین اطراف دماغ هم استفاده کنین. تا از شر هر گونه قرمزی ای خلاص بشین. این مرحله خیلی مهمه. و حواستون هم باشه که دقیقا هم رنگ پوست باشه. / پودر/ پودر زرد رو می زنین روی کانسیلر و کارکتور. روی پلک ها هم بزنین. پودر باعث می شه پوست یک دست و بدون اشکال به نظر برسه. براقی زیاد رو از بین می بره ولی یه درخشندگی خوب به جا می ذاره. / حالا هم نوبت پودر فینیشینگ می رسه. که پوست رو شفاف می کنه. / اینم یه فوت کوزه گری تو ارایش. همه ی ارایشگرای من از این اسفاده می کنن. تو هر برنامه ای که داشته باشیم. پودر روتوش. این روتوش آخره. 4 تا رنگ داره. من دارم یه کم از هلویی استفاده می کنم. و یه کم هم زرد. / همه می تونن یه آرایشگر باشن.

ارسال دیدگاه